Výroční publikace z dílny CFE

Tisknout
Publikováno 09.01.2020
Výroční publikace z dílny CFE

V minulém roce oslavila CFE (Confédération Fiscale Européenne), organizace evropských daňových poradců, 60 let od svého založení a při této příležitosti vydává hned dvě publikace.

První z nich je CFE 60th Anniversary Liber Amicorum, ve které renomovaní daňoví experti diskutují klíčová daňová témata jako digitální ekonomika, analýza hodnotového řetězce, ale nevyhýbají se ani kontroverznějším tématům, jako jsou základní práva daňových poplatníků nebo zdanění robotů. Liber Amicorum si klade za cíl být uceleným pohledem a sbírkou praxí podložených názorů na výzvy současného mezinárodního daňového světa. Více informací k publikaci s možnosti objednání, naleznete zde.

Druhým výročním knižním počinem je pak CFE 60th Anniversary Book. Tato publikace připomíná zmiňované šedesáté výročí CFE Tax Advisers Europe a podává zprávu o historii a vývoji této organizace. Zároveň upozorňuje na jedinečnou roli a významný příspěvek do jednání v daňových otázkách na celoevropské i celosvětové daňově-politické scéně. Detaily o této knize s možnosti objednání, naleznete na tomto odkaze.