Co Komora daňových poradců ČR nabízí studenům?

Tisknout
Publikováno 27.01.2020

Soutěž diplomových prací

Komora v roce 2018 vyhlásila 1. ročník soutěže diplomových prací, která našla odezvu u vysokých škol i u studentů. Chcete vědět víc?

Mezinárodní cena za diplomovou práci na mezinárodní zdaňování

Zastřešující organizace daňových poradců v Evropě – CFE Tax Advisers Europe (CFE) pravidelně vyhlašuje cenu „CFE Award Albert Rädler medal“ s cílem podpořit akademické vzdělávání v oblasti evropského zdanění. Tady můžete najít podrobnosti k podmínkám a možnostem zapojení. 

Zprostředkování praxí u daňových poradců

Chybí vám praxe? Potřebujete v rámci studia absolvovat praxi nebo stáž? Poptejte tuto možnost a nabídněte svoji kapacitu daňovým poradcům prostřednictvím Tržiště práce! Případné nabídky daňových poradců ke spolupráci jsou k dispozici zde.

Bulletin Komory je k dispozici zdarma

Potřebujete odbornou literaturu pro vaše studium nebo psaní odborné či závěrečné práce? Na webu je k dispozici elektronická verze tištěného čtvrtletníku Bulletin KDP ČR, který Komora pro své členy a pro odbornou veřejnost pravidelně vydává.

Studentské slevy na některé sportovní a vzdělávací akce

Máte zájem studovat daňovou problematiku více do hloubky, chcete se stát daňovým poradcem? Vyberte si z našich vzdělávacích akcí a využijte slevu pro studenty! Slevu na studenta je však možné uplatnit pouze u vybraných akcí.

Novinky z webu

Chcete sledovat aktuální dění? Přihlaste se k odběru novinek z webu a každou středu dostanete emailem souhrn všech aktualit, které Komora publikovala.

Sociální sítě jsou stále aktuální

Připojte se k našim sociáním sítím! Komora se aktivně profiluje na Facebooku a LinkedInu, profil má i na Twitteru a YouTube.