Konference a semináře

Přednáška kybernetické hrozby - nabízíme sponzorovaná místa pro studenty

Publikováno 03.12.2018
Přednáška kybernetické hrozby - nabízíme sponzorovaná místa pro studenty

Digitalizace se stala běžnou součástí našeho života. Jste si dobře vědomi rizik při pohybu v kybernetickém prostoru? Kde je největší nebezpečí? Jste snadný cíl? Co můžete udělat, abyste se ochránili? Komora daňových poradců ČR ve spolupráci s Vysokou školou ekonomickou v Praze pořádá krátký seminář na téma kybernetické hrozby. Akce se koná dne 6. 12. 2018 na VŠE v Praze. Akce proběhne v angličtině.

Přednášejícími jsou špičkoví odborníci na kybernetickou bezpečnost, Eric Herren, cyber security senior advisor, International Institute for Counter-Terrorism a Radek Nezbeda, ředitel sekce kybernetické kriminality Národní centrály proti organizovanému zločinu SKPV. V příloze naleznete pozvánku na seminář. Seminář bude probíhat v angličtině.

Lecture: Cyber-Threat
Speakers: Eric Herren and Radek Nezbeda
December, 6, 16:00 (duration approx. 2 hours), University of Economics, Prague, Vencovského aula (Vencovský auditorium).

Digitalization has become a common part of our lives. Are you well aware of the risks when moving through the cyber-space? Where is the greatest danger? Are you an easy target? What can you do to protect yourself?
"It is estimated that cybercrime will cost approximately $ 6 trillion per year on average by 2021. That's a massive figure, one that is almost impossible for most people to imagine."

Come to the lecture of Mr. Eric Herren to understand the risks better and realize what you can do yourself. Eric Herren is cyber security senior adviser at the International Institute for Counter Terrorism. The lecture will be contextualised by a senior police officer, colonel Nezbeda, director of Cyber-crime section, National Organized Crime Agency.

The language of the lecture is English.

Sign up for the lecture / přihláška

Studentům magisterského a bakalářského studia, v počtu 40 účastníků, uhradí účast na přednášce společnost Ernst & Young.

Partner akce

 

Mediální partner