Ing. BARBARA PALATOVÁ

Daňový poradce (5204, Bookeepio s.r.o. )
Přijímá zakázky
 

Říká o sobě

Specializuji se na poradenství pro společnosti poskytující služby. Mám zkušenosti se zdaňováním zaměstnaneckých akcií. Za svoje hlavní poslání považuji snížení administrativní zátěže klientů, daňovou optimalizaci a pomoc zákazníkům při orientaci v účetní a daňové legislativě. Mým snem a stále bližším cílem je zcela bezpapírová kancelář.

Specializace

 • Daň z nabytí nemovitých věcí
 • Daň z nemovitých věcí
 • Daň z přidané hodnoty
 • Daň z příjmů fyzických osob
 • Daň z příjmů právnických osob
 • Daňová evidence
 • Mezinárodní zdanění
 • Silniční daň
 • Sociální a zdravotní pojištění
 • Správa daní a poplatků
 • Účetnictví

Jazyky

Angličtina

Kontaktní informace

Kraj Jihomoravský
Sídlo Bělohorská 4516/163, Židenice, 636 00 Brno
Kancelář Bělohorská 4516/163, Židenice, 636 00 Brno
Telefon +420 605 243 669
E-mail barbara@bp-ucto.cz
Datová schránka ha6iund
IČO 04538714
KDP v evidenci Komory
Více na webu https://bookeepio.cz

Bára se vždy věnuje práci na 100 % a má výborný proklientský přístup. Proto vím, že se na ni mohu spolehnout i s úkoly, které ne vždy jsou náplní její práce, ale potřebné materiály si nastuduje a snaží se mi pomoci, což je pro mě jako programátora velmi důležité. Díky Báře se mohu věnovat svému podnikání a vím, že účetnictví mám v pořádku.

Branislav Blaškovič
automatizátor webů

Bára mi pomáhala v začátcích mého pracovního a podnikatelského působení. Neměla jsem jasno v tom, co vše si musím/nemusím zařídit, co je pro mě nejvýhodnější, jak postupovat, když si chci založit živnosťák, jak řešit všelijaká pojištění a podobně. Bára všechno vždy velmi srozumitelně vysvětlí a poradí tak, jak člověk potřebuje. Určitě její služby doporučuji. Sama bych už nikoho jiného na účetní a daňové záležitosti nechtěla.

Ludmila Stránská
copywriter

Paní Palatovou velice doporučuji. Věnuje se své práci pečlivě a vždy se snaží vyjít vstříc. Vzhledem k tomu, že jsme časově hodně vytížení, je ochotná si v rámci Brna pro doklady sama přijet. Nyní jsou to asi dva roky, kdy nám vede účetnictví, a zatím jsme nenarazili na žádný zásadní problém. Nutno podotknout, že naše účetnictví není úplně jednoduché, máme tři zaměstnance a jsme plátci DPH. Jsme rádi, že jsme na paní Palatovou narazili, oceňujeme i milé a profesionální vystupování.

MVDr. Jitka Pfeifrová
veterinární lékařka

Naprosto bezproblémová spolupráce. Paní Palatová své práci rozumí, ochotně poradí, velmi rychle reaguje a vše zpracovává důkladně ve stanovených termínech. Její služby tedy mohu vřele doporučit.

Jakub Havelka

Paní Palatová mi díky svým znalostem pomohla významně ušetřit na daních a dále mi poradila při obchodu se zahraničními zákazníky. Vždy jsem byl spokojen a její služby jednoznačně doporučuji.

Josef Luštický
vývojář softwaru

S Barčou se známe již delší dobu a stará se mi o účetnictví. Vytrhla mi trn z paty, protože vést si i jako OSVČ účetnictví sama, kdy fakturujete na několik klientů, je celkem fuška. Hodně mi pomohla nastavit proces, jak si vést jednoduchou evidenci faktur, příjmů a výdajů. Jednou za čas jí všechny doklady předám a ona se s tím vypořádá. Skvěle mi zpracovala daňové přiznání i vyúčtování k sociálnímu a zdravotnímu. Dnes už se toho vůbec nemusím bát. S Barčou je skvělá domluva i spolupráce, je velmi přátelská a vysvětluje věci, ze kterých mám hrůzu, s naprostou pohodou a úsměvem, jasně a stručně. Pořádaly jsme spolu také kurz pro začínající podnikatele, kde vše shrnula do skvělé prezentace a dokázala poradit každému účastníku na jeho konkrétním příkladu. Za sebe mohu Barču doporučit všemi deseti. Cena za její služby je také velmi přívětivá. S lidmi jako je ona se skvěle spolupracuje.

Klára Ocelíková
Happiness a Event manager
Komora daňových poradců eviduje daňové poradce a daňově poradenské společnosti v seznamu, zveřejňuje jejich adresy, kontaktní údaje, přihlášení k etickému kodexu a účast daňových poradců v kontinuálním profesním vzdělávání. Ostatní údaje si v seznamu spravují samotní poradci a poradenské společnosti.